„Co? Proč?“

Artrafika je nová alternativní galerie v Praze! Chceme ukázat mladé umělce a studenty uměleckých škol. A zprostředkujeme vám jejich díla až do obývacích pokojů.

Prohlídku možné objednat na 735513705 nebo na emailu (email(zavináč)art-block.cz). Kvůli mrazů v únoru zavřený běžný provoz (pouze na objednání)

Výstava Gregora Daleckého od 5. 12. (komentované prohlídky a performace budou oznámeny vždy na Facebookovém profilu a tomto webu)

Sledovat nás můžete zatím na sociálních sítích, budeme rádi i pokud naší webovou stránku či sociální sítě budete sdílet dál. Díky!

Otevírací doba (mimo akce a vernisáže):
Středa    14.30 — 18.00
Pátek      12.30 — 18.00
Sobota   12.30 — 18.00

Adresa
Novodvorská 1131 (Zastávka bus Jílovská)
— Autobusem 10 minut ze Smíchovského nádraží
— Autobusem 10 minut z metra Kačerov
— Parkování autem nejlépe naproti u OC Plaza Novodvorská

Předplaťte si 8 čísel našeho kulturního časopisu Mág jen za 400 Kč (informace o výstavě, ilustrace umělců, poezie studentů, články a další! (ZDE)

ARTRAFIKA SHOP <<

Fotogalerie (více na Facebooku):

13. 12. Maraton psaní dopisů za lidská práva! (vstup zdarma) Propisky i papíry vám dáme. Píše se za několik vybraných případů. Více info na místě (pokud budete chtít, můžete přispět na poštovní známku 37 Kč, veškeré peníze půjdou na poslání dopisů). Pomozte změnit život a hájit lidská práva.